Go Back

To comprehend the meaning of life and personality to explore the depths of the ancient Mayan Calendar to year 2500 Get guidance.

Your Birthday

Were you born after the sunrise?

(I don’t know)    

Year of birth incorrect

Please answer the question about sunrise.

Birthday error

Time of birth incorrect

Wind
This is a good day renovation; to ask for the good winds to come and nourish our minds and to purify us; that the winds may take all suffering and illnesses of our loved ones. It is also a good day to cure people that have psychological problems; to do away with passion; with hate and depression. This day is good to reinforce our prayers to the Great Spirit and also to develop the power of our mind. It is also utilized to ask for the purity of our soul; to cure the illnesses of our lungs so that we may maintain our breath and courage. To ask the Nawales of the air that the people may not contaminate anymore; to ask that the prayers in our ceremonies may rise to the heavens; to ask the thunder to communicate humans with divination so that the souls may obtain peace; to ask that the illness may be taken away; and to do away with suffering. This sign is the encourager of energy; it is the representation of the subtle; it is the purity, the crystalline; it gives visions; it brings beauty and harmony. It is the element that governs the ideas; the space that exists between the sky and the earth; it also represents the interior space.

 

THIS DAY IS GOOD FOR

To ask for the spiritual force; to increase in the spiritual universe; to ask for the purity of the soul; to augment the intellect, the memory; to cure illnesses of the lungs; so that we may keep our decisions; to purify the ambience; to ask for no contamination; so that more trees may grow; that our thoughts may rise to the heavens; so that the winds may purify us, the body the mind and that it may nourish our spirit.

 

Taken from Saq Be Webpage

 
Köpek
Köpek, İşbirliği Trekanası 
 
Köpek trekanası geniş ailemizi düşünme zamanının geldiğini söylüyor. Kanbağı ile bağlandığımız ailelerimizi değil, insanlık ailemizi kastediyorum. Evinizde, işyerinizde, bulunduğunuz toplumsal mekanlarda düzenli olarak biraraya geldiğiniz insanlardan bahsediyorum. Bu insanlarla ilişkiniz nasıl? Doyurucu, destek verici, sevgi dolu ilişkiler mi? Sizin ileriye ve yukarıya doğru gelişmenizi sağlıyorlar mı? Yoksa  sizi geri tutan, öfke, kıskançlık, küskünlük, güvensizlik ve korku dolu ilişkiler mi bunlar? Unutmayın hayatta her zaman bir seçim şansınız vardır. Eğer herhangi bir ilişkiyi ihtiyaç veya korku yüzünden veya "daha iyi birisi olmadığı için" sürdürüyorsanız, tekrar düşünün.
 
İşbirliği genelde birden fazla insan ile ortaklaşa bir şekilde iş yapmak, çalışmak veya aynı amaç için biraraya gelmek olarak algılanır.  Ancak bu bir iş veya kariyer olmak zorunda değildir. Ve özel bir amacı olmasına gerek yoktur. İşbirliği demek yalın anlamıyla olumlu bir ilişki sürmek anlamına gelebilir. Ancak bu SİZİNLE başlar. İşbirliğine dayalı ilişkileriniz hayatta nerede durduğunuzu, hayat görüşünüzü ve tavırlarınızı yansıtır. Ve nerede olursanız olun ileri veya geri adım atmayı seçebilirsiniz.
 
Neden? Çünkü kişisel evriminize bağlı olarak belirli türde enerjileri çeker veya itersiniz. Depresifseniz, içinizde birşeyler mutlu olmak istemesine rağmen keyfiniz kaçar. Eğer ruhsal olarak güçlüyseniz ve zehirli duygular barındırmıyorsanız, sizi aşağı çeken insanlarla işbirliği yapamazsınız hatta birarada bile bulunamazsınız. Enerjiler kendi doğaları gereği birbirlerini dengelerler. Evrenin değer yargısı yoktur. Önemli olan dengedir. Ve dengeye ulaşmak duygusal olgunluk, iç huzur ve bizi daha insan yapan güçlü ve sağlıklı nitelikleri barındırmayı gerektirir. Bunlar sadakat, bütünlük, onur ve sevgidir. Köpek burcunun getirdiği sınavlar bunlardır işte.
 
Bu dönemden faydalanmak için iyi bir takım oyuncusu olun, ama önce kendinizle. Sonra bu doğal olarak etrafınızdaki insanlara yayılacaktır.
 
Maya burcunuz Köpek ise bu trekana sizin için ayrıca önem taşıyor. Kendi potansiyelinizi daha iyi keşfedip kullanabileceğiniz ve önemli dönüşümlerden geçebileceğiniz bir dönemdesiniz.
 
Peki siz Maya burcunuzu biliyor musunuz?
If you want to display the Mayan calendar on your site, please copy the code within the box and paste in your website code.
Script :